Bayilik başvurusu için: 0530 504 18 44

Youtube Abone Hizmeti Zararlı mı ?

YouTube abone hizmeti zararlı mı?

“YouTube abone hizmeti zararlı mı?” sorusu kısa sürede pek çok sosyal medya kullanıcısının merak ettiği sorulardan birisi haline geldi.

YouTube, dünyanın en büyük video paylaşım platformu olarak yer almakta. Bu platformda yapılabilecek o kadar çok şey var ki özellikle maddi kazanç sağlıyor olması kullanıcıların bu platformu daha çok tercih etmesine imkan tanıyor. YouTube, kurulduğu zamanlarda çok yüksek popülariteye sahip olmasa da günümüzde oldukça büyük bir web sitesi haline gelmiş durumda. O kadar büyük bir platform ki şirketin kazancının büyük sayılabilecek bir kısmı YouTube’dan geliyor.

YouTube abone hizmeti zararlı mı?

Bazı kullanıcılar YouTube abone hizmeti kullanırken bu hizmetin zararlı olup olmadığını merak ediyor olabilir. Öncelikle YouTube abone hizmetinden bahsetmek istiyoruz. YouTube abone hizmeti, bir YouTube kullanıcısının kanalının abone sayısının daha çok yükselmesini sağlayan bir durum. Örneğin herhangi bir YouTube kanalının 28 abonesi var diyelim. O kanal gerçek abonelerin bulunduğu abone sayısını yükseltme hizmetinden faydalanırsa kısa sürede 100, 500, 1.000 abone ve daha fazlasına ulaşır. YouTube’un reklamları açmak için sunduğu 1.000 abone sınırını da ulaşmak kısa sürede mümkün olur.

YouTube abone hizmeti ile birlikte daha çok avantajlı olan kullanıcı, kanalını daha güzel bir şekilde geliştiriyor olsa da bazı kullanıcılar bu hizmeti kullanmadan önce “YouTube abone hizmeti zararlı mı?” sorusunun cevabını merak ediyor. Örneğin bu hizmeti kullanırken kanalın kapanma riskinin olup olmadığı, hizmetin ne kadar güvenli olduğu, shadow ban olup olmadığı gibi çeşitli durumlar üyelerin en çok merak ettiği sorular arasında yer almakta.

Öncelikli olarak YouTube’un sahte etkileşim politikasının bulunduğunu belirtmek istiyoruz. YouTube, geliştirdiği algoritma ile birlikte sahte etkileşim kazananların kanalını ya kapatıyor ya da etkileşimi düşürmek için shadow ban atıyor. Yani gizli ban olarak adlandırılan bu işlem kanalın ve videoların ön plana çıkmamasını sağlıyor. Sunduğumuz hizmet algoritmaya karşı oynayıp bu gibi sorunların yaşanmaması için mücadele ediyor. Hizmetimiz doğal bir artış ile abone sayısını kademe kademe arttırdığı için YouTube bu durumdan şüphelenmiyor. Eğer bir anda abone sayısı yükselseydi yani saniyeler içerisinde tüm aboneler gelseydi o zaman tehlikeli olabilirdi.