Whatsapp Hattı: 0530 504 18 44

Bayilik başvurusu için: 0530 504 18 44


Facebook Takipçi, Beğeni, Yorum Satın Alma

Facebook hesapları için takipçi hizmeti ve paylaşımlarınıza beğeni-yorum hizmeti sunmaktayız. Paylaşımlarınız ve kitleniz ile Facebook’da güçlü bir profil elde edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz takipçi, beğeni ve yorum hizmetleri ile Facebook’da kalıcı yer edinebilirsiniz. Facebook için satın alma işlemlerini artık sitemiz üzerinden dakikalar içinde gerçekleştirebilir ve kısa sürede almış olduğunuz hizmeti profilinizde görebilirsiniz.

Facebook takipçilerini bot hesaplar olarak satın almak profilime zarar verir mi?

Bizler, sizlere bot hesap tercih etmemenizi öneririz. Bot hesaplar Facebook algoritmasında belirebilir ve profiliniz kötü bir algı bırakır ve profilinize zarar verir. Facebook bölümünde yer alan paketlerimizden sizlere en uygun aktif hesapların satışını gerçekleştirebilirsiniz. 

Facebook takipçilerim ne kadar süre sonra hesabıma aktarılır?

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz Facebook takipçiler dakikalar içinde hesabınıza aktarılmaktadır lakin takipçi sayısına göre değişim görülmektedir. Paket seçimlerinizde yer alan bilgilere göre süreyi ayarlayabilir satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook takipçilerin geçerlilik süresi var mıdır? 

Facebook takipçi satın alımında geçerlilik süresi, takipçi satın aldığınız profil kapanana kadar devam etmektedir. Bu durum bütün satın alımlarda geçerlidir. 

Facebook için satın alacağım takipçilerle beğeni yapılabilinir mi?

Facebook için satın aldığınız takipçilerin beğeni yapma işlemi ek hizmet olarak belirlenmektedir. Sizlere sunduğumuz paketler ile istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Facebook beğenilerimin sayısı sonradan düşer mi?

Facebook hesabınız için satın alacağınız beğenilerde sonradan azalma olmamaktadır. Satın aldığınız beğeni sayısı uzun bir süre devam etmektedir. Facebook algoritmalarına göre vermiş olduğumuz hizmetler sorunsuz bir şekilde hesabınızda yer alacaktır.