Whatsapp Hattı: 0530 504 18 44

Bayilik başvurusu için: 0530 504 18 44


İnstagram Takipçi, Beğeni, Yorum Satın Alma

İnstagram gibi aktif bir platformda artık herkes takipçi, beğeni ve yorum satın alma hizmetlerine başvurmaktadır. Bizler önemli olarak gerçek hesaplar sunmaya özen göstermekte ve profilinizi daha canlı tutmaktayız. Satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz andan itibaren sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca yapacağınız her hizmet için sizlere en kısa süreyi tanımakta ve kısa sürede güçlü bir profil teslim etmekteyiz. 

İnstagram için satın alacağım takipçiler ne zaman hesabıma eklenir?

İnstagram için satın alacağınız takipçiler dakikalar içinde hesabınızda yer alacaktır. İnstagram için sunduğumuz diğer hizmet dakikalar içinde işlemlerini tamamlamış olmaktadır. 

İnstagram takipçilerin hesapları daha sonra kapanır mı?

Sitemiz tarafından satın aldığınız hiçbir hesap için kapanma söz konusu değildir. Sizlere sorun yaşamayacağınız son derece kaliteli hesaplar sunmaktayız. Bu hesapları kullanmak istediğiniz hesap kapanana kadar kullanabilirsiniz. 

Satın alacağım instagram takipçileri hesaba zarar verir mi?

İnstagram algortimasına göre hazırlamış olduğumuz hesaplar bot olmayıp aktif hesaplardır. Bot hesapların kullanımı hesaplar için kötü bir algı bırakacağı için bizler tercih etmemekteyiz. 

İnstagram takipçi satın alırken yabancı hesap ya da yerli hesap olarak seçim var mıdır?

Sitemizdeki paketlerde yerli veya yabancı hesap seçimleri yapabilirsiniz. İstisnai durumlardan dolayı yabancı hesaplarımız bulunmayabilir. Yerli hesaplarımız her zaman mevcuttur. 

İnstagramda yapılan yoruma ek olarak geri cevap verme hizmeti de yer almakta mı?

İnstagram için sunmuş olduğumuz pakette yorumlar için cevap verme hizmeti bulunmamaktadır. Ek hizmetler için eklenebilir ve ücretlendirme işlemi uygulanabilir.

Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.