Whatsapp Hattı: 0530 504 18 44

Bayilik başvurusu için: 0530 504 18 44

  Kullanım Koşulları


Youtube Kanalı İçin Abone, Beğeni, Yorum Satın Alma

Videolarınızı yayınlamış olduğunuz platform için sizlere her türlü desteği vermekteyiz. Youtube platformunda yer alan büyük bir kitle için beğeni ve yorumlar oldukça önemli bir yer edinmektedir. Bunlarında yanında abone durumu da göz önüne bulunmalıdır. Herhangi bir kanal için abone, beğeni ve yorum gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere beğeni-yorum paketlerimizi sunmuş bulunmaktayız. Paketlerimizden satın alma işlemine başlayabilirsiniz.

Youtube kanalına aboneler ne kadar süre sonra eklenir?

Youtube kanalınız için satın aldığınız abone hizmeti en kısa sürede eklenecektir. Abonelik durumunu takip edebilir aksi bir durumda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Satın aldığım aboneler youtube kanalımda izleme gerçekleştirebilir mi?

Satın almış olduğunuz aboneler ekstra ücretlendirme sağlandığı takdirde izleme(görüntüleme) gerçekleştirilebilmektedir.

Youtube kanalıma, satın aldığım takipçiler zarar verir mi?

Kanal sahibi birçok kişinin kanalı için satın aldığı bot hesaplar kanala zarar verebilir ama bizlerin sunmuş olduğu aktif abonelik hizmeti kanalınıza zarar vermemektedir. Aksine kanalını daha canlı olduğunu göstermektedir. 

Youtube kanalımdaki yorumlar daha sonra silinir mi?

Youtube kanalınızdaki videolar için satın aldığınız yorumlar sizlerden gelecek olan geri dönüşlere bağlı olarak silinmektedir. Aksi takdirde satın alma işleminin üzerinden uzun bir süre geçse dahi yorumlarda silme işlemi gerçekleşmemektedir. 

Youtube tarafından yorumların silme işlemine karşı sistemimiz güçlü bir algoritmaya sahiptir.